TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

  • Cég neve

    Hankook Tire Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rácalmás, Dunaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként

innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésének, változásának, megszüntetésének bejelentése
  • Jelenléti adatok ellenőrzése
  • Havi és hóközi munkabérek, előlegek bérszámfejtése
  • Utazási támogatások, béren kívüli juttatások rögzítése, elszámolása
  • Munkabér letiltások kezelése, rögzítése, nyilvántartása
  • Adókedvezmények rögzítése
  • Kapcsolódó dokumentálási és nyilvántartási feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatási feladatok ellátása
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos belső riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás a termelési asszisztensekkel
  • Cafeteria nyilatkoztatás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség és
  • Bérügyi szakelőadó képesítés
  • 8+ év releváns (bérszámfejtői) szakmai tapasztalat
  • B1 angol nyelvismeret
  • Nexon program ismeret
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Excel felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Választható cafeteria + étkezési támogatás
  • Bejárás támogatás (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.